logo
dollar
euro

Cесію Полтавської облради наживо транслюватиме телеканал "Лтава"

10:16 23.09.2014 eye 593
Cесію Полтавської облради наживо транслюватиме телеканал "Лтава"

Таке нововедення ініційоване телеканалом та керівництвом області дозволить зробити місцеву владу більш відкритішою для людей.

Першу трансляцію сесії Полтавської обласної ради ОДТРК "Лтава" провела у квітні цього року. Новацію із цікавістю сприйняла громада, особливо активні полтавці і жителі області, які цікавляться політичним життям регіону.

Вже завтра, 24 вересня, відбудеться друге засідання чергової сесії Полтавської облради. Перше відбулося 18 вересня і вийшло досить напруженим: через блокування роботи громадськими активістами та повідомлення про замінуванням приміщення. Цього разу на сесію буде винесено близько 60 питань, які необхідно розглянути для нормального функціонування різних сфер життя Полтавщини, зокрема економіки.

За роботою депутатського корпусу та ходом голосування можна буде спостерігати ввімкнувши о 10 ранку телеканал "Лтава".  

Для тих, хто вже відвик дивитися телевізор, але активно користується інтернетом, є можливість переглянути сесію облради в онлайн-режимі на сайті телерадіокомпанії "Лтава". Повну версію трансляції співробітники телеканалу також  викладають на власному каналі "Youtube".

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх