logo
dollar
euro

Віктор Бугайчук: "Полтавщина може виграти від ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС"

7:38 23.09.2014 eye 416
Віктор Бугайчук: "Полтавщина може виграти від ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС"

16 вересня Україна ратифікувала Угоду про асоціацію з ЄС. Про наслідки цього рішення для Полтавської області розповів голова облдержадміністрації Віктор Бугайчук.

– Підписання, ратифікація і впровадження угоди про асоціацію з ЄС відкриває перед Полтавщиною значні перспективи, – вважає Віктор Бугайчук. – Підприємства регіону завдяки скасуванню експортних мит отримають доступ до нових ринків і можуть диверсифікувати збут. Це особливо актуально в умовах війни з Росією і невмотивованих обмежень на імпорт української продукції, що відчувають і деякі полтавські підприємства.

Вигідною може стати угода про Асоціацію, зокрема, для підприємств агропромислового комплексу, які отримають переваги за рахунок експорту зернових. Враховуючи нарощування експорту української продукції до європейських країн та зважаючи на позитивні прогнози на цьогорічний врожай, свою частку прибутків може отримати Полтавщина та її підприємства.

Підписання цього документу відкриває шлях до співпраці Полтавщини з країнами ЄС у практичній площині. За умови імплементації Угоди та ретельної роботи підприємств регіону над пошуком нових ринків збуту позитивні результати – не за горами, – вважає Віктор Бугайчук.


Наверхнаверх