logo
dollar
euro

Голова ОДА вважає, що Полтавщина – друга серед областей за рівнем готовності до оборони

14:58 22.09.2014 eye 302

Про це Віктор Бугайчук розповів на сесії облради, спираючись на доповідь обласного військового комісара, повідомляє прес-служба ОДА.

За словами обласного очільника, Полтавська область – друга серед українських регіонів за ступенем виконання планів територіальної оборони після Дніпропетровської. Аргументи він навів наступні, звичайно, не розголошуючи державних таємниць:

Полтавщина на 99% виконала накази центрального штабу за планом організації територіальної оборони.

На Полтавщині заплановано створити два батальйони територіальної оборони. Один із них уже створений і виконує завдання в регіоні, наближеному до зони АТО. Зараз він передислоковується на південь країни.

Створено по п’ять загонів громадянської оборони (ЗГО) при кожному військкоматі області. У кожний такий загін підібрано особовий та офіцерський склад, вирішено питання із забезпеченням інвентарем і технікою на випадок надзвичайної ситуації.

Створені роти охорони, які захищатимуть військкомати, адміністративні будівлі та важливі об’єкти інфраструктури в разі потреби.

Створено зведений загін, який складається з представників силових структур для виконання оперативно-тактичних завдань.

Крім того, проведено перевірку інфраструктури, яка може бути використана у військовий період для захисту цивільного населення тощо.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх