logo
dollar
euro

У Костянтина Жеваго на окрузі №150 з’явився перший конкурент – депутат Автозаводського району Кременчука від Партії регіонів

13:07 22.09.2014 eye 741

ЦВК повідомило про реєстрацію на одномандатному виборчий окрузі №150 (місто Комсомольськ, частина Автозаводського району міста Кременчука, Глобинський, Кременчуцький райони) ще одного кандидата, окрім Костянтина Жеваго, зареєстрованого раніше.

Ним став Поздняков Олексій Олексійович, 1983 року народження. Він позиціонується як  директор ТОВ «ВЮСТ», безпартійний,  самовисуванець. Насправді, безпартійним пан Поздняков став не так вже й давно. Наразі він є депутатом Автозаводської  райради Кременчука і був обраний туди від Партії регіонів, членом якої й був.

Олексій Поздняков вже не вперше конкурує з паном Жеваго на виборах до Верховної Ради. Так було й у 2012 році.  Насправді, є у цих панів і ще дещо спільне: нелюбов до засідань. Пан Жеваго на засіданнях ВР 7-го скликання був тільки 10 разів із 175. Пан Поздняков, як повідомив «Вісник Кременчука»  з посиланням на голову постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ Віктора Крука, у 2013 році був присутній на 5 пленарних  засіданнях райради із 11.


Наверхнаверх