logo
dollar
euro

Вадим Гриб: "Ми багато говоримо про реформи, але реальних реформ немає зараз, одні тільки балачки"

13:37 20.09.2014 eye 184
Вадим Гриб: "Ми багато говоримо про реформи, але реальних реформ немає зараз, одні тільки балачки"

Сьогоднішнє перемир'я на Донбасі Україна повинна використовувати для того, щоб почати реальну боротьбу з корупцією і реформи, які зроблять державу сильнішою.

Про це заявив економіст, представник партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна" Вадим Гриб в ефірі 112 каналу. За його словами, саме економічні перетворення дозволять Україні виграти війну, тому що країна не залежатиме ні від яких партнерів.
 
"Давайте спочатку встановимо мир. Ми відновимося, ми накачаємо м'язи для того, щоб ми стали сильною державою. Відновимо економіку зруйновану, тому що сьогодні падіння ВВП вже прогнозують на рівні 9%. А влада поки сьогодні, на жаль, тільки декларує, але нічого не робить", - вважає політик.
 
За його словами, є безліч прикладів, коли війна послужила поштовхом для зростання економіки.
 
"Ми багато говоримо про реформи. Але реальних реформ немає зараз, одні тільки балачки. По телевізору показують картинку, показують рішучі якісь заяви влади, але насправді нічого не відбувається. Є приклади світової практики, коли війна послужила певним поштовхом для зростання економіки. Чому? Тому що в першу чергу оновлюється військово-промисловий комплекс. Починає працювати наука. Вона за собою тягне інші суміжні виробництва, товари суміжного призначення, товари народного споживання і військового вжитку. Тому, якщо розумно до цього підходити, з цього можна отримати свої вигоди", - відзначає Вадим Гриб.
 
За його словами, багато залежить від держави, яка повинна створити сприятливий інвестиційний клімат. По-друге, потрібна рішуча боротьба з корупцією.
 
"Потрібні стратегії розвитку зруйнованих областей на Донбасі, потрібні стратегії інвестиційної політики по всій Україні. І потрібно розуміти, що зараз рівень корупції колосальний. Вона руйнує все. З нею необхідно рішуче боротися", - резюмував Вадим Гриб.

РБК-Україна

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх