logo
dollar
euro

У Полтаві стартував шведський освітній проект

15:15 19.09.2014 eye 809
У Полтаві стартував шведський освітній проект

19 вересня в обласному центрі  урочисто відкрито Beetroot-академію з підготовки спеціалістів із розробці веб-сайтів на основі сучасних інформаційних технологій.

Пілотний освітні проект фінансується  шведською ІТ компанією Beetroot і діє за сприяння Швецького управління міжнародного розвитку, посольства Швеції в Україні, комунальної установи "Обласний молодіжний центр" Полтавської обласної ради.

Перший безкоштовний тримісячний курс включатиме освоєння студентами розробки сайтів на основі Wordpress та вивчення технічної англійської мови. Заняття проводитимуться вечорами  та у вихідні.

Куратора проекту Анатолій Безпалюк розповів, що навчатися в академії виявили бажання 130 юнаків і дівчатю Здебільшого це студенти вищих навчальних закладів області. Після складання контрольних тестів та проходження співбесіди, серед них було обрано 12, які показали найкращі результати.

В урочистому відкритті Beetroot академії взяли участь заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, заступник голови облдержадміністрації Роман Чабановський, засновники компанії Beetroot академії Андреас Флодстром та Густав Хенман, представники громадськості, студентської молоді, повідомлє прес-служба облради.


Наверхнаверх