logo
dollar
euro

Звернення голови ОДА Віктора Бугайчука з нагоди 71-ї річниці визволення Полтавщини

10:20 19.09.2014 eye 500
Звернення голови ОДА Віктора Бугайчука з нагоди 71-ї річниці визволення Полтавщини

Шановні полтавці! Дорогі земляки!

Цими вересневими днями ми відзначаємо символічну дату - 71-річницю визволення рідної Полтавщини від  чужинців, що, засліплені ідеєю панування над іншими народами, намагалися підкорити європейську цивілізацію.

Багато років, живучи радянськими байками, ми забували справжню історію Європи. Як 1 вересня напали на миролюбні Польщу та Прибалтику…

Нині ми бачимо, що історія повторюється як трагічний фарс. Імперське мислення, на жаль, заважає росіянам побачити правду про неоголошену війну з Україною.  

Польща, країни Балтії, інші країни Східної Європи в ці важкі для нашої держави часи стали справжніми друзями України та партнерами на шляху до Європейського союзу. Ми також відчуваємо надійну підтримку від країн-переможців фашизму – Великої Британії, США, Канади.  

Маємо усвідомлювати: історія дала нам унікальний шанс назавжди попрощатися з радянським минулим і друге врятувати світ від нової форми фашизму – російського імперіалізму. Розуміємо наскільки важкою і відповідальною є ця місія. На жаль, в усі часи свобода завойовувалася кров’ю. Низько вклоняюся перед патріотами, що віддали своє життя за  незалежність  країни, за спокій своїх рідних і близьких, за єдину і соборну Українську державу. Ми в великому боргу перед цими Героями і їхніми родинами. Заради пам’яті про них,  заради їхніх дітей, заради майбутнього ми зобов’язані продовжувати нашу боротьбу. Ми зобов’язані створити по-справжньому оснащену боєздатну армію, викорінити корупцію, побудувати суспільні стосунки на чесності й довірі. Я переконаний: ми переможемо російську агресію! Ми переможемо корупцію та цинізм у політиці! Ми збудуємо справді демократичну, процвітаючу країну. Гуртуймося навколо щоденних малих справ, що змінюють світ! Слава Україні!

Віктор Бугайчук,
Голова Полтавської обласної державної адміністрації

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх