logo
dollar
euro

Полтавець став призером змагань вальників лісу на "Кубок Придніпров’я"

13:38 18.09.2014 eye 338
Полтавець став призером змагань вальників лісу на "Кубок Придніпров’я"

Нещодавно на базі Вільнянського лісництва ДП "Новомосковський військовий лісгосп" відбулись змагання вальників лісу на "Кубок Придніпров’я".

Вже сімнадцятий рік поспіль їх напередодні професійного свята лісівників організовує  Дніпропетровське обласне управління лісового та мисливського господарства. Окрім десяти лісогосподарських підприємств Дніпропетровщини, в змаганнях взяли участь  вальники з сусідніх областей: Полтавської, Харківської, Херсонської, Запоріжської, Кіровоградської та Донецької.

Команду Полтавщини  представляв досвідчений вальник лісу, переможець обласних змагань Олександр Найда з Гадяцького лісгоспу. Першим конкурсним завданням для лісівника стало найскладніше – звалювання дерева. На цьому етапі конкурсант точно потрапив у ціль, збивши кілок, що забезпечило конкурсанту найвищу кількість балів. У наступних етапах вальник показав високі результати і посів третє місце у змаганні на "Кубок Придніпров’я".

Перше ж та друге місце у представників  Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства, повідомляє прес-служба Полтавського ОУЛМГ.


Наверхнаверх