logo
dollar
euro

Міська влада Полтави оприлюднила перелік заходів до Дня міста

21:01 11.12.2019 eye 893

18 вересня об 11.00 на проспекті Першотравневий, 24б, відбудеться урочисте відкриття критих тенісних кортів.

20 вересня о 12.00 Парад "Полтава вишивана" проходитиме від Соборного майдану до Театральної площі. Перед Полтавським академічним обласним українським музично-драматичним театром ім. М.В.Гоголя відбудеться представлення кожного колективу (робітничого чи творчого), що братиме участь в параді, а також концертна програма за участю кращих народних колективів міста. По вулиці Жовтневій, на відрізку від ТЦ "Злато Місто" до Театральної площі, свої вироби демонструватимуть народні майстри. Впродовж свята відбудеться благодійна лотерея, а також вестиметься святкова торгівля, від якої частина коштів буде перерахована на потреби учасників АТО.

21 вересня о 10.00 стартуватиме забіг від Меморіалу Солдатської Слави до Корпусного парку (саду). На фініші відбудеться нагородження юних полтавських талантів, їх виступи і відкриття міської спартакіади серед школярів ЗНЗ міста.

22 вересня буде введено в експлуатацію багатоквартирний житловий будинок по вул. Маршала Бірюзова, 94. У будинку основна частина квартир буде надана дітям-сиротам, які досягли повноліття ічастина житла призначена  працівникам бюджетних організацій.

23 вересня о 9.00 відбудеться урочистий мітинг та покладання квітів до Меморіалу Солдатської Слави.  Ветеранів запросять на традиційну солдатську кашу.

Такий перелік заходів затверджено учора на розширеній нараді в Полтавському міськвиконкомі.


Наверхнаверх