logo
dollar
euro

Молоді архітектори хочуть зробити Полтаву комфортною

9:31 17.09.2014 eye 356
Молоді архітектори хочуть зробити Полтаву комфортною

З 20-ого вересня по 4 жовтня у Полтаві відбудеться воркшоп "Комфортне місто".

Його метою організатори (урбан-платформа "CityLab") називає демонстрацію існуючих проблем міста,  потенційних можливостей для його розвитку і заохочення ініціативних жителів міста до співпраці та реальних дій.

Умовами участі у воркшопи є:

– готовність витрачати на проект не менше восьми годин на тиждень протягом всього періоду воршопу;

– стабільний доступ до інтернету, можливість виходити в мережу не менше одного разу на день;

– бажання працювати в команді, уміння розподіляти обов’язки, координувати зусилля.

Афіша 1
Для участі у воркшопі необхідно заповнити анкету за посиланням та надіслати її за електронною адресою [email protected] до 19 вересня 2014 року включно. А також відвідати вступну лекцію, яка відбудеться 20 вересня (про час та місце зустрічі буде повідомлено персонально). Детально про воркшопи можна прочитати тут.

За словами архітектора Дмитра Козиренка, організатори будуть раді не тільки спеціалістам, у серед професійних інтересів яких знаходяться питання розвитку міста (архітектори, дизайнери, соціологи, економісти, ІТ-спеціалісти, екологи, інженери різних напрямів, краєзнавці, громадські активісти, діячі культури, державні службовці), а й усім бажаючим.

Одна з ідей урбан-платформи – Площа Героїв Майдану
Результати робіт будуть представлені на виставці-презентації, яка відбудеться 11 жовтня 2014 року в рамках "Кадетаріуму 3.0".

За додатковою інформацією або якщо у вас виникли будь-які запитання звертатися: (066) 713-70-29 – Дмитро, (050) 195-56-51 – Марія.


Наверхнаверх