logo
dollar
euro

Юний полтавець серед переможців конкурсу "Дружать діти на планеті"

9:07 15.12.2019 eye 666
Юний полтавець серед переможців конкурсу "Дружать діти на планеті"

У  II-у  міжнародному литовсько-українському конкурсі малюнків, плакатів і фотографій, який тривав із січня по травень цього року, визначені переможці. Конкурс проводився у трьох номінаціях: «Дружба наших країн», «Я і моє здоров'я», «Я і моя безпека».

Конкурс проводився з метою налагодження партнерських відносин між Україною та Литовською Республікою в освітній, культурній сферах, утвердження та пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей і молоді, виявлення та підтримки талановитих підлітків.

У всіх етапах конкурсу взяли участь понад 10 тисяч учасників серед яких вихованці позашкільних та учні загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів України та Литовської Республіки. До фіналу було відібрано понад три тисяч робіт.

Одним із переможців у номінації «Дружба наших країн» у молодшій віковій групі (10-14 років) став Олександр Менчинський, вихованець Полтавського палацу дитячої та юнацької творчості.

Проводився конкурс Управлінням кримінальної міліції у справах дітей МВС України. Співорганізаторами виступили Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді та спорту України, Міністерство освіти і науки Литовської Республіки, Посольство України в Литовській Республіці, Посольство Литовської Республіки в Україні, Литовський центр дітей і молоді та Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця».


Наверхнаверх