logo
dollar
euro

Голова Полтавської ОДА привітав Євгена Богодайка - кращого параолімпійця світу та вручив йому 8 тисяч гривень

10:59 16.09.2014 eye 302
Голова Полтавської ОДА привітав Євгена Богодайка - кращого параолімпійця світу та вручив йому 8 тисяч гривень

Сьогодні голова Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Бугайчук привітав вихованця дитячої обласної реабілтаційно-спортивної школи інвалідів Євгена Богодайка із визнанням його Міжнародним  Паралімпійським  комітетом кращим параолімпійцем світу серпня 2014 року.

Голова ОДА вручив Євгену Богодайку сертифікат на отримання грошової винагороди в розмірі 8 тисяч 300 гривень, а тренеру Євгена, що підготував його, – Іллі Калайді – торт та квіти.  

Керівник області зауважив, що Полтавська облдержадміністрація буде постійно підтримувати розвиток спорту та тих людей, які ним займаються.

У свою чергу Євгеній Богодайко подякував усім за допомогу: "Для мене, як спортсмена, дуже важливо, що у місті, де я проживаю та тренуюсь, про нас не забувають. Дякую за підтримку!".

Довідка: Полтавець Євген Богодайко минулого місяця на чемпіонаті Європи з плавання, що проходив у Ейндховені (Нідерланди), завоював 9 медалей (сім золотих і дві срібні). За підсумками серпня місяця його визнано кращим серед спортсменів-паралімпійців усього світу. Таких успіхів Євгенію вдалося  досягти,  дякуючи власним зусиллям та роботі тренерського складу. Плаванням юнак займається з 10 років, тренується по 10 разів на тиждень.

На чемпіонаті Європи з плавання серед параолімпійців збірна України з Євгеном у складі стала першою в командному заліку, обігнавши за кількістю нагород збірну Росії.

Премія, яку голова ОДА вручив спортсмену, виділена з обласного бюджету і передбачена для переможців міжнародних змагань.


Наверхнаверх