logo
dollar
euro

На Львівській залізниці пройшов випробування дизель-поїзд Крюківського вагонзаводу

14:31 16.12.2019 eye 490

Львівська залізниця упродовж чотирьох днів проводила випробування та обкатку нового приміського дизель-поїзда виробництва ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод". На складних ділянках магістралі дизель-поїзд ДПКр2-001 пройшов тягово-енергетичні випробування, під час яких фахівці перевірили можливості руху на ділянках з максимальними швидкостями, в тунелях, на гірських підйомах і спусках, в кривих малого радіусу.

На Львівській залізниці дизель-поїзд випробовували на ділянках Львів-Чернівці, Львів-Тернопіль-Заліщики-Лужани-Коломия, Львів-Бескид-Воловець. До цього його випробували також на території Придніпровської залізниці на ділянці Новомосковськ-Дніпровський — Балівка.

Довідково. Приміський дизель-поїзд ДПКр2-001 виробництва ПАТ "КВБЗ" складається з трьох вагонів. Його конструкція дозволяє формувати склад поїзда найменше з двох, а найбільше – з п’яти вагонів. Експлуатаційна швидкість дизеля — 140 км/год, конструкційна — 154 км/год. Кузови виготовлено з нержавіючої сталі, встановлено жорсткі зчіпні пристрої, а міжвагонні переходи – герметичні. Ходова частина – візки виробництва ПАТ "КВБЗ" з пневморесорами, що дозволяє забезпечити плавність ходу поїзда, комфорт для пасажирів. У складі дизель-поїзда два головні вагони з кабінами управління та апаратними відсіками. Носова частина вагонів обладнана краш-системою для забезпечення безпеки машиністів та пасажирів поїзда у разі зіткнення з перешкодою.  Вагони мають блоки крісел, які розміщені за системою 3 на 3, та тамбурні зони. В одному з головних вагонів запропоновано місця для розміщення пасажирів з обмеженими фізичними можливостями, також обладнано спеціальний підйомник та розширено туалетні кімнати.  Дизель-поїзд має притулено-розсувні двері: двостулкові та одностулкові.

Довжина тривагонного дизель-поїзда становить 74 м, ширина кузова – 3,5 м. Кількість приводних візків – три (по одному у кожному вагоні). Кількість місць для сидіння – 267, загальна пасажиромісткість – 637 осіб. Дизель-поїзд обладнаний кліматичною системою, вакуумними туалетами закритого типу, системою відеоспостереження, системою автоматичної діагностики роботи всіх систем, у тому числі автоматичного контролю нагрівання букс.

Для зручності пасажирів усі вагони обладнано системою відеоінформування, де є дані про швидкість руху, маршрут, температуру повітря, дату, час та відстань до станцій.


Наверхнаверх