logo
dollar
euro

У зону бойових дій поїхали полтавські міліціонери-добровольці

10:05 16.09.2014 eye 678
У зону бойових дій поїхали полтавські міліціонери-добровольці

Міліціонери УМВС України в Полтавській області виїхали у зону АТО, щоб змінити на бойових постах своїх колег, які несуть службу із охорони громадського порядку, а також забезпечують дотримання правопорядку та законності на території східних областей. Про це повідомляє ВЗГ УМВС України в Полтавській області.

Зведений загін сформований із числа діючих працівників органів внутрішніх справ, які добровільно зголосилися виконувати поставленні завдання на сході країни. До загону увійшли працівники апарату обласного управління, міськрайвідділів області та спеціальних підрозділів.

За інформацією полтавського Іінтернет-видання  vpoltave.info, новопризначений комбат новоствореного батальйону "Полтавщина" Ілля Кива на схід з бійцями не поїхав.
Тим часом в Фенйсбук-групі  "В Полтаве" повідомляють: "15.09. Новини від тих 24-х, котрі наполягають, що вони батальйон "Полтава". Нагадую. Пішла 32 доба відрядження в зону АТО. Продукти закінчуються, вода закінчується, нерви теж. Тому якщо хтось з УМВС зателефонує ще їм аби сказати пафосне "тримайтесь", нехай не дивується, коли відповідь буде із жорстким порушенням субординації і статутних стосунків. Ну, то я про всяк випадок, якщо хтось мене читає з УМВС.

Вчора. Як розповіли мені артилеристи (вони просто точніше знають, таки ж їхня безпосередня участь), з 22.00 була відбита атака на наші блок-пости. Бій тривав до другої години ночі.

І вже сьогодні з 9 години до 12.30 там тривала контрбатарейна боротьба, наші війська відбили атаку, котра працювала в двох напрямках на 10-12 кілометрів. Знову в Нижній Кринці зруйновано два житлові будинки, гаражний кооператив. Знову все горить. Жертв немає, слава Богу.

Про Бога. При 25- ій ВДВ служить священник, отець Миколай, з Кременчука. Колишній опер, до речі. От прямо зараз він з нашими міліціонерами. Робить те, що мав би там робити міліцейській психолог. І, хочу додати, що отець Миколай з церкви Московського Патріархату, що мені особисто дуже дивно. Як він сам мені сказав, не міг сидіти вдома, коли знає, що потрібен на війні. І такий от факт вселяє надію, що у нас має все бути добре. Всупереч старанням політиків усіх мастей і держав".


Наверхнаверх