logo
dollar
euro

Вадим Карасьов: "До "Сильної України" не мають відношення олігархи"

14:36 15.12.2019 eye 363

У списку партії "Сильна Україна" зібрані економісти і управлінці для здійснення економічних реформ та боротьби з корупцією. Список також свідчить, що до "Сильної України" не мають відношення олігархи, які контролюютьі політико-економічні процеси країни, вважає політолог Вадим Карасьов.

"У цьому сенсі всі розмови про тіньові зв'язки Тігіпка з Коломойським - міф, фейк, і не мають жодних підстав", - додав політолог.

На його думку, список досить збалансований, всі фігуранти списку мають цільову адресацію. "Присутність Валерія Хорошковського дещо несподівана. Але якщо згадати, що Хорошковський і Тігіпко добровільно покинули Кабмін, будучи незгодними з антипідприємницькою і дереформаторскою політикою Миколи Азарова, то немає нічого дивного в присутності Хорошковського в списку "Сильної  України", - підкреслив політолог.

З іншого боку, Хорошковський та Ігор Мазепа, відомий інвестиційний банкір, можуть очолити в "Сильній Україні" сектор забезпечення економічних реформ. А реформаторська повістка - одна з ключових передвиборчої стратегії партії, пояснив політолог.

"Що ж до таких персон, як Микола Джига (екс –заступник міністра внутрішніх справ України) та Святослав Піскун (екс-генеральний прокурор України) - тут Тігіпко розраховує на їх досвід у створенні нового антикорупційного законодавства, щоб зрушити з мертвої точки боротьбу з корупцією в країні", - упевнений Карасьов.

"Цікаво, що в прохідній частині списку знаходяться представники ключових електоральних регіонів партії "Сильна Україна"- Дніпропетровської, Запорізької, інших областей Південного Сходу України", - зазначив експерт.

Це правильний хід, який забезпечить залучення електорату і сприятиме створенню міцних регіональних організацій партії, що забезпечить ефективну діяльність партії в подальшому, вважає політолог.

Коментарі:


Наверхнаверх