logo
dollar
euro

ДТП, в якому постраждала вагітна, оформив друг водія

9:47 09.12.2019 eye 519

12 вересня о 20:00 на перехресті вулиць Фрунзе та Леніна сталося ДТП, в якій постраждала жінка на 7-ому місяці вагітності, Тетяна Бесєдіна.

Водій чорного "Мерседесу" GL-класу з номерами ВІ 3030 ВІ летів на великій швидкості на червоне світло й врізався у бік автомобіля "Форд", пасажиром якого й була вагітна жінка.

Постраждала Тетяна Бесєдіна розповіла, що водій, який спричинив аварію, просто зник з місця ДТП. Замість нього прийшов інший чоловік. Зі слів жінки, він представився Кульбашовим Сергієм Дмитровичем і стверджував, що водій авто – саме він.

Пізніше виявилося, що тим водієм, який спричинив аварію, і був Кульбашев Сергій. Тож, можливо, побоюючись покарання за водіння у стані алкогольного сп’яніння, чоловік викликав телефоном свого друга, який виступав від його імені. На цього ж друга і було оформлене ДТП як на Кульбашова.

Виникає питання до ДАІ: чому вони не звірили фотографію у правах Кульбашова? Звідки така недбалість у працівників цієї структури?

Надалі ми повідомлятимемо вам про деталі розслідування цієї справи і покажемо чи понесе горе-водій відповідальність за вчинене ДТП.


Наверхнаверх