logo
dollar
euro

У Полтаві тиждень починається із добрих справ

13:07 16.12.2019 eye 375
У Полтаві тиждень починається із добрих справ

15 вересня, 88 річна пенсіонерка отримала від директора Полтавської обласної благодійної організації "Асоціація паліативної та хоспісної допомоги" Валерія Завгороднього інвалідний візок.

Студенти-волонтери Полтавської обласної благодійної організації "Асоціація паліативної та хоспісної допомоги" взяли шефство над 88-річною пенсіонеркою Фроловою Вірою Дмитрівною, 1926 року народження. Старенька прожила важке життя, в 15 років почала трудову діяльність на евакуйованому оборонному заводі, де вироблялися гільзи для фронту.

Потім було здобуття освіти та наполеглива праця: будівельником, касиром ощадкаси, продавцем, завідувачем та директором продовольчого магазину. В 1961 році, на виробництві отримала важку травму (перелом хребта) та 11 місяців була прикута до ліжка. Сила волі та відповідальність за двох малолітніх дітей, взяли своє та Віра Дмитрівна почала поступово одужувати та знову стала ходити.

Наразі Вірі Дмитрівні, ветерану праці, яка багато років займалася патріотичним вихованням молоді, важко вільно пересуватись, тому подарованому відомим благодійником - Валерієм Завгороднім візку, вона дуже зраділа, адже він коштує набагато більше її пенсії.

Валерій Завгородній, вважає, що турбота про людей похилого віку є одним з пріоритетних напрямків соціальної політики та закликає Полтавців допомагати хто чим зможе цим людям, адже для них людська увага головніша за все…


Наверхнаверх