logo
dollar
euro

У Полтавському дендропарку з’явився Місток щастя

9:47 14.09.2014 eye 510
У Полтавському дендропарку з’явився Місток щастя

У парк-пам'ятці садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення "Полтавський міський парк" з’явився місток, що веде від Шведського лісу прямісінько до Дуба закоханих, що в Українській діброві.

Новий об’єкт збудований в рамках проекту "Відроджуємо Дендропарк разом". Місток, який вже запропоновано назвати Містком щастя, виготовлений із металу і обшитий деревом. Адже при плануванні робіт з відродження Дендропарку ініціаторами проекту узгоджено, що усі місця відпочинку, а також малі архітектурні форми мають бути виготовлені із природних матеріалів, щоб гармонійно виглядати на фоні такої чудової природи і не псувати її.

Про подальшу роботи у Дендропарку учора говорили на нараді в міськвиконкомі, в якій взяли участь секретар міської ради Оксана Деркач, заступник міського голови, керуючий справами виконкому Юрій Левченко, заступник міського голови Юрій Кропивка, начальники та представники відповідних управлінь і комунальних підприємств.

Роботи, передбачені 1-ю чергою проекту (розчищення русел і відновлення дамб ставків, зариблення водойм, розчищення хащі і створення прогулянкової зони до першого ставка, очищення парку від самосівів, встановлення вхідної групи і т.д.), практично завершені. Для виконання робіт, запланованих на 2-у черги, планується використати 286 тис. грн., виділених із обласного бюджету. Вирішено, перш за все, обладнати оглядовий майданчик праворуч від центрального входу в парк: укріпити схили, поставити огорожу тощо. Крім того, планується відремонтувати сходи від центрального входу до прогулянкової зони та першого ставка, повідомляє прес-служба міської влади.


Наверхнаверх