logo
dollar
euro

На засіданні комісії з питань освіти, науки та культури депутати облради говорили про ремонти, Малу академію наук та нагородження

22:30 15.12.2019 eye 288

12 вересня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури, на якому головував Іван Гальченко.

Депутати, зокрема, заслухали інформацію директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Сергія Шевчука  щодо капітального ремонту покрівель шкіл області за рахунок коштів обласного бюджету. Чиновник відрапортував, що на 13 об’єктах роботи вже завершені, на 2-х - ступінь готовності складає 80%, ще на 2-х – понад 50%. Ремонтні роботи планується завершити до 10 жовтня. Розглянули також  питання реконструкціїї котельні Решетилівського професійного аграрного ліцею. Наразі підрядною організацією ТОВ «Укртермосервіс» проведено демонтаж старого обладнання котельні, встановлено два котли «Колві-600», змонтовано вибухові клапани. Роботи по реконструкції котельні  планується завершити до початку опалювального сезону.

Комісія рекомендувала Департаменту освіти та науки облдержадміністрації розглянути можливість збільшення чисельності працівників позашкільного навчального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді»; створити у закладах профтехосвіти спецгрупи для навчання випускників спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів.

Також  члени комісії підтримали кандидатуру вчителя фізики Кременчуцького ліцею №4 Олександри Шушпанової на відзначення Премією Верховної Ради України.


Наверхнаверх