logo
dollar
euro

Полтавські антимонопольники оштрафували нечесних учасників торгів

9:19 13.09.2014 eye 285

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала ТОВ "Кварц" (м. Запоріжжя") та ТОВ "Атлант-Капітал" (м. Дніпропетровськ") на 20 тис. грн. за  спотворення результатів торгів.

Товариства погодили поведінку при проведенні відкритих торгів, які проводило ПАТ "Полтаваобленерго" у червні-липні 2012 року, на закупівлю апаратури електричної високовольтно. Таким чином,  право на укладення договору отримало ТОВ "Кварц", усунувши конкуренцію.

Також загалом на 15 тис. грн. оштрафовано КПф "Конвалія" та ПП "Конвалія К" за  спотворення результатів торгів. Антимонопольники встановили, що  суб’єкти господарювання, які до того ж є пов’язаними особами,  узгодили конкурентну поведінку під час підготовки та участі у відкритих торгах закупівлі  послуг із благоустрою території (утримання зелених насаджень міста Лубни),  проведених  відділом житлово-комунального господарства та капітального будівництва виконавчого комітету Лубенської міської ради в березні 2013 року.

(За матеріалами прес-служби Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України).


Наверхнаверх