logo
dollar
euro

У Полтаві з центру міста мають прибрати "Пивний двір"

8:58 13.09.2014 eye 490
У Полтаві з центру міста мають прибрати "Пивний двір"

Господарський суд Полтавської  області 9 вересня  визнав недійсними і скасував рішення міської ради обласного центру, якими суб’єкту господарювання було надано у користування земельну ділянку, розташовану на перехресті вулиць Жовтневої та Котляревського, для розміщення тимчасових споруд з метою здійснення підприємницької діяльності ("Пивний двір"). Площа цієї земельної ділянки – 79 кв. м, вартість – 46 тис. грн. Із позовом до суду звернулась прокуратура Полтави.

На думку прокуратури, рішення міської ради  про виділення земельної ділянки прийняті з порушенням вимог 123, 124, 134, 135 статей Земельного кодексу України, оскільки створюють механізм надання землі у користування суб’єкту господарської діяльності в обхід проведення аукціонів. Адже саме проведення земельних торгів забезпечує реалізацію принципу рівності прав громадян, юридичних осіб, територіальних громад і держави на землекористування та забезпечує відповідні надходження до бюджету.

Крім того,  розміщення тимчасових споруд на перехресті унеможливлює доступ спеціального автотранспорту та пішоходів на земельні ділянки загального користування.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури з посиланням на прокурора відділу представництва інтересів громадян і держави в судах прокуратури м. Полтава Марину Іценко.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх