logo
dollar
euro

На Полтавщині опікуються родинами загиблих учасників АТО

6:32 12.09.2014 eye 303

У боротьбі з терористами в ході  АТО загинули вже 27 осіб із Полтавщини.

Їхні родини – в жалобі від непоправної втрати і потребують допомоги. Голова Полтавської облдержадміністрації Віктор Бугайчук повідомив, що кожна така сім’я обов’язково отримає одноразову допомогу з обласного бюджету та перебуватиме під супроводом соціальних служб.

"У Полтавській області діє спеціальна програма підтримки родин земляків, загиблих у східних регіонах країни, – повідомив Віктор Бугайчук. – Облдержадміністрація виділяє одноразову допомогу в розмірі 25 тисяч гривень. Кошти 15 сім’ям загиблих військовослужбовців уже виплатили, іншим – готують документи для виплат". Окрім того ці родини в майбутньому матимуть пільги, зокрема, в оплаті житлово-комунальних послуг, при придбанні скрапленого газу для побутових потреб, у користуванні транспортом тощо.


"Заради Батьківщини наші герої віддали найцінніше, що мали, – своє життя. Ми пам’ятаємо і будемо пам’ятати цих людей. Ми в неоплатному боргу перед загиблими, і маємо зробити так, щоб їхні родини були забезпечені всім необхідним", – зазначив Віктор Бугайчук.

Як повідомили в департаменті соціального захисту облдержадміністрації,  також з обласного бюджету компенсації різного розміру отримають поранені військовослужбовці. Таких на Полтавщині на сьогодні 46. "Суми будуть різні – від 2 до 15 тисяч гривень в залежності від тяжкості поранення", – пояснює Людмила Корнієнко, керівник департаменту соцзахисту ОДА.

Як відомо, окрім обласної одноразової допомоги родини загиблих в зоні АТО військовослужбовців отримають по 609 тисяч гривень із держбюджету (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.2013 №975).  Ці кошти приходять кожній родині напряму через банківські установи від Міноборони. На сьогодні виплачені допомоги шістьом сім’ям.


Наверхнаверх