logo
dollar
euro

Як правильно вибрати міжкімнатні двері?

18:19 11.09.2014 eye 2107
Як правильно вибрати міжкімнатні двері?

Якщо Ви займаєтеся ремонтом квартири, одним з найприємніших етапів буде вибір міжкімнатних дверей.

Вони завершують образ приміщення і створюють враження цілісності. Тому так важливо, щоб двері були правильно підібрані і гармоніювали з інтер'єром Вашого будинку.

При виборі, насамперед, слід орієнтуватися на загальний стиль і дизайн інтер'єру будинку. Наприклад, якщо Ваша квартира буде або вже оформлена в класичному стилі, то і двері повинні відповідати: бажано, щоб в інтер'єрі дотримувався плавний перехід між тонами, без різких вкраплень і контрасту. Колір дверей повинен гармоніювати і відрізнятися максимум на два тони від кольору підлоги та стін. Дизайн і малюнок на дверях також повинні бути плавними, м'якими і непомітними. Класику можна підкреслити за допомогою дизайну фурнітури - плавні вигини лінії ручки дверей, різьблення на замку, візерунки на склі та інше.

У Вас ремонт и вы ищете материалы? Межкомнатные двери недорого с доставкой по низким ценам от производителя. Мы тщательно заботимся о качестве, отслеживаем процесс их изготовления, предоставляем длительную гарантию на продукцию.

У разі стилю модерн можна грати з квітами. Наприклад, двері можуть бути яскравого кольору - такого ж, як крісло або інший предмет меблів - відмінної від основної гами в кімнаті. В такому випадку, вона буде стильно підкреслювати дизайн квартири. Або в приміщенні можна використовувати два основних кольори навпіл (можна контрастні, наприклад, чорний і білий), відповідно, колір двері - один із них. До речі, чорно-біла гама наразі дуже цінується дизайнерами, таке поєднання кольорів створює враження витриманого і, в той же час, стильного дизайну. Добре, якщо білих елементів більше, ніж чорних, тоді кімната буде більш світлою.

Важливу роль грає не тільки колір і дизайн дверей, а також матеріал, з якого вони виготовленм. Погодьтеся, суворі металеві двері в кімнаті з інтер'єром у класичному стилі буде виглядати недоречно. Тому на матеріал варто зробити акцент і уваги. Для класики краще всього підійдуть двері з натурального дерева, з масиву дуба, ясеня, вільхи, горіха, сосни та інших видів дерев. Кожне з них має свою фактуру і природний малюнок, що важливо, якщо двері фарбуються в світлий тон - цей факт також слід враховувати при підборі двері до інтер'єру.

Після того, як Ви визначилися з вибором моделі дверей, краще всього звернутися до фахівців для того, щоб здійснити останній етап - встановити вибрані Вами двері. Звичайно, Ви можете покласти цю відповідальність на свої плечі, але, щоб уникнути різних ризиків, краще довіритися професіоналам.


Наверхнаверх