logo
dollar
euro

На Полтавщині з’явились обласні осередки двох "свіженьких" політпартій. Одна з них – корпоративно-космічна

14:13 11.09.2014 eye 515

10 вересня реєстраційна служба Головного управління юстиції у Полтавській області зареєструвала обласні організації політичних партій "Республіканська партія "Славутич" та "Сіріус".

Обласний осередок Республіканської партія "Славутич" знаходиться у Нових Санжарах. Подавав документи на реєстрацію Едуард  Досягаєв. Про цю партію і Інтернеті інформації практично немає. Достовірно можна тільки стверджувати, що зареєстрована вона 27 березня цього року.

Обласна організація партії "Сіріус", документи на реєстрацію якої подавала 26-річна Ірина Рак, базуватиметься в Комсомольську. Партія зареєструвалась 6 травня цього року.

У цієї "космічної" партії є, навіть, власний сайт. У команді – люди виключно молоді й практично всі вони працюють у такій собі київській охоронній корпорації "Сіріус", яку очолює 35-річний Ігор Богданович Ніколенко. Не важко здогадатись, що він і очолює "космічно-корпоративну" партію. Політичною назвати "Сіріус" важко, адже ця організована група громадян виражає інтереси дуже обмеженої кількості людей, а не тих чи інших соціальних верств. Програма "Сіріуса" декларативна і ці декларації не вельми оригінальні й не містять, власне, політичної складової. Зокрема, партійці збираються пропагувати добро,  патріотизм, чесність та правильність і т. ін. Що вважається в цій компанії  правильністю, сказати важко.  Власне,  проглядається щось спільне з деклараціями колишнього "космічного" мера Києва.  До речі, "Сіріус" декларує ще й заміну кольорів державного прапора  з синьо-жовтого на жовто-блакитний.


Наверхнаверх