logo
dollar
euro

Батальйон "Лтава" захищатиме Полтавщину від терористів

9:09 11.09.2014 eye 659
Батальйон "Лтава" захищатиме Полтавщину від терористів

Учора, 10 вересня, відбулося спільне засідання постійних комісій обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та інформаційної сфери, забезпечення законності та правопорядку.

У ньому взяли участь виконуючий обов’язки голови обласної ради, перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, члени Громадської ради при обласній рад, повідомляє прес-служба облради.

На засіданні розглядались питання, внесені до проекту порядку денного двадцять четвертої сесії обласної ради. Зокрема,  депутати підтримали внесення змін до регіональної Програми "Територіальна оборона" на 2014 рік", що передбачають фінансування потреб частин і підрозділів, які сформовані в області для виконання завдань антитерористичної операції, а також полтавців, мобілізованих до військових частин, що перебувають у зоні АТО.

На засіданні був присутній Андрій Баранов. Зборами громадських організацій  прийняте спільне рішення про клопотання перед Міністерством оборони України  щодо призначення  голови ГО "Полтавський Автомайдан" Андрія Баранова, майора запасу, командиром батальйону  територіальної оборони "Лтава". Він  поінформував депутатів про першочергові завдання та потреби підрозділу.

Передбачається, що добровольці "Лтави" охоронятимуть об’єкти підвищеної техногенної небезпеки на Полтавщині, а також об’єкти, які можуть стати метою терористичних атак - мости, автошляхи, залізничні вузли, газопроводи, промислові та комунальні підприємства області. До їхніх обов'язків також входитиме захист цивільного населення від агресії та протиправних посягань, виявлення та перешкоджання проявам сепаратизму, екстремізму та тероризму тощо. Бойовий підрозділ матиме свою власну базу для підготовки. Вже найближчим часом добровольці почнуть проходити медичні огляди та почнуть тренування.


Наверхнаверх