logo
dollar
euro

Полтавців запрошують до участі в українсько-литовському фотоконкурсі

2:05 16.12.2019 eye 188
Полтавців запрошують до участі в українсько-литовському фотоконкурсі

З 1 вересня до 1 листопада 2014 року представництво Фонду "Унія 1219" за підтримки Посольства Республіки Литва в Україні запрошує долучитися до участі у конкурсі фотографії "Моя Україна та Литва".

Конкурс буде присвячений 25-річчю "Балтійського шляху" (аналог українського "Живого ланцюгу", що відбувся у Литві, Латвії та Естонії 23 серпня 1989 року).

Оскільки метою його є популяризація українсько-литовської дружби, тому і світлини мають стосуватися саме цих зв’язків.

До участі запрошуються всі бажаючі.

Фотографії приймаються вийнятково в електронному вигляді на пошту [email protected] З приводу запитань відносно конкурсу можна звертатися за цією ж адресою.

Роботи, надіслані у надрукованому або сканованому вигляді розглядатися не будуть.

Знімки мають бути зроблені за допомогою цифрового фотоапарату з матрицею не менше 8МП, представлені у JPG або TIF-форматі, не менше, ніж 2400 х 3600 пікселів.

Детальні умови конкурсу читайте тут.

Переможці нагороджується:

1 місце – кільце "Балтійський бурштин в шкірі";

2 місце – набір італійської кави "Гранде";

3 місце – "Бурштиновий чай".

Журі конкурсу буде міжнародним: Петро Крайсвітній (голова журі) – кандидат в почесні консули Республіки Литва в Україні; Волдімарас Ажубаліс – засновник Фонду "Унія 1219"; Діонісій Каплін – виконавчий директор "Аналітичного центру розвитку громадянського суспільства" (м. Полтава); Олег Журавльов – фотограф, журналіст (м. Полтава); Аушрис Кріщунас – радник мера міста Каунаса з культурних питань, громадсько-політичний діяч; Сігітас Мартінавічіус – президент концерну "Nuosavas verslas", політичний діяч; Гінтара Наркевічіюте – міжнародний секретар партії "Союз Вітчизни – Християнські демократи Литви (TS-LKD)" та директор з міжнародних справ у Фонді "Ronald Reagan House"; Представник Посольства Литви в Україні.

Результати конкурсу будуть розміщені на офіційній сторінці Фонду "Унія 1219" у фейсбуці (https://www.facebook.com/Unija1219).


Наверхнаверх