dollar
euro

"Ворскла" готується до матчу з "Карпатами"

12:11 10.09.2014 eye 310

Пауза, яка виникла у чемпіонаті України серед відбірні матчі Євро-2016, Ворскла провела без контрольних матчів.

Оскільки домовитися на взаємовигідних умовах із гідним опонентом про спарингу не вдалося, тренерський штаб "Ворскли" вирішив провести внутрішню двосторонку.

За індивідуальною програмою працювали Євген Пісоцький, Йован Маркоскі та Олег Міщенко. Останній вже позбувся гіпсу на нозі і починає потихеньку відновлюватися, - повідомляє прес-служба біло-зелених.

Зазначимо, що до гри, що проходила у форматі два тайми по 35 хвилин, були залучені деякі хлопці з молодіжного складу, які вже горять бажанням спробувати свої сили на більш високому рівні.

Кращий подарунок вашим коханим і близьким - подарунковий сертифікат від спортклубу MegaGym. Такий фітнес-подарунок здивує, обрадує, принесе користь і задоволення, а головне, запам'ятається надовго!

"Зелені": Богуш, Сапай, Даллку, Пернацький, Романчук, Чеснаков, Дмитро Кравченко, Скляр, Кривошеєнко, Січкарук, Янузі.

"Помаранчеві": Непогодов, Євген Ткачук, Логінов, Процишин, гравець на перегляді, Одарюк, Кизилатеш, Дедечко, Андрій Ткачук, Баранник, Ковпак.

Найцікавіше протистояння завершилося перемогою команди "помаранчевих" з рахунком 3:2. Дуплетами вистрілили Янузі (один з пенальті) і Ковпак, забив також один з лідерів команди U-21 Джемаль Кизилатеш.

А тим часом Артем Громов дебютував за національну збірну України. У товариський грі проти збірної Молдови півзахисник Ворскли з'явився на полі у другому таймі, мав відмінний забивний момент, не забив, однак став асистентом у переможному голі українців. У відбірному матчі Євро-2016 проти збірної Словаччини Артем з'явився на полі в кінці матчу, однак допомогти уникнути поразки Україні він не зміг.

Полтавську команду може поповнити колишній півзахисник сімферопольської "Таврії", корінний кременчужанин Ігор Кошман.

Побувавши на перегляді в "Говерлі" і "Чорноморці", 19-річний півзахисник готовий випробувати свою долю в "Ворсклі" і "Зорі". Як повідомляє неофіційний сайт сімферопольської "Таврії", найближчим часом Кошман прибуде в один з клубів на перегляд. Зараз гравець є вільним агентом, що дозволяє йому потрапити до заявки клубів на сезон, незважаючи на вже трансферне вікно закрите.

Незважаючи на юний вік, Кошман в минулому сезоні користувався довірою з боку тренерського штабу "Таврії". У своєму дебютному чемпіонаті він записав на свій рахунок сім матчів в еліті. До кримського періоду своєї біографії технічний мініатюрний хавбек, вихованець Олександра Янковського, не був затребуваний ні одним професійним клубом Полтавщини!

14 вересня Ворскла у Полтаві в матчі 6 туру вітчизняної Прем'єр-ліги прийматиме львівські “Карпати”. Початок матчу о 19.30.