logo
dollar
euro

На Полтавщині припинено діяльність організованої злочинної групи

8:52 10.09.2014 eye 364

Як повідомив в.о. заступника начальника - начальника слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Полтавській області Віталій Малий працівниками оперативного управління ГУ Міндоходів у Полтавській області в ході проведення оперативно-розшукових заходів викрито 3-х мешканців м.Полтави, які у складі організованої злочинної групи займалися незаконним виготовленням і збутом горілчаних виробів на території обласного центру. Про це інформує ГУ Міндоходів у Полтавській області.

Встановлено, що вказані особи у гаражних приміщеннях, шляхом змішування спирту з водою та ароматизаторами, виготовляли фальсифіковані лікеро-горілчані напої. У подальшому, виготовлена таким чином водно-спиртова суміш під виглядом горілки і коньяку реалізовувалася населенню.

Під час проведення заходів з незаконного обігу вилучено понад 5 тис. літрів спирту та 2,5 тис. літрів незаконно виготовлених ЛГВ, грошові кошти у сумі 10 тис. доларів США та 25 тис. грн.
           
Кримінальне провадження за даним фактом направлено на розгляд суду з обвинувальним актом за ознаками ст.27, 28 та 204 Кримінального кодексу України.


Наверхнаверх