logo
dollar
euro

У Полтаві чоловік отримав удар ножем в шию

11:20 09.09.2014 eye 744
У Полтаві чоловік отримав удар ножем в шию

Сталося це пізнього вечора 29 серпня. Розбійник  непомітно підійшовши ззаду до постраждалого і встромив лезо ножа в горло своїй жертві та зірвав золотий ланцюжок.

Потерпілий сорокарічний  інвалід 2 групи, стікаючи кров’ю,  таки зміг дійти додому. Рідні вже викликали швидку медичну допомогу та повідомили про подію у міліцію.

Пошуками злочинця займались працівники Київського райвідділу міліції. Затримати розбійника "по гарячим слідам" ми не змогли,  розповідає начальник Київського РВ підполковник міліції Сергій Махно.  З’ясувалось, що  відразу після скоєння злочину,  розбійник на таксі виїхав за межі міста у сусідній район. Орієнтування з його прикметами були терміново розіслані  по всім підрозділам органів внутрішніх справ Полтавщини та України, була поінформована громадськість.

Через декілька працівнику Київського райвідділу міліції надійшло повідомлення, що в розважальному закладі відпочиває хлопець, за зовнішніми прикметами дуже схожий на особу, яку розшукують.  туди виїхала посилена слідчо-оперативна група, яка й затримала підозрюваного.

Ним виявився вісімнадцятирічний мешканець одного із сіл Полтавського району. Незважаючи на свій юний вік, він уже чотири роки відсидів у в’язниці за скоєння пограбувань та крадіжок і лише три місяці тому повернувся з місць позбавлення волі. Під час спілкування зі слідчим, він повністю зізнався у скоєнні злочину та розказав усі подробиці нападу.

Зараз він знаходиться під вартою. За скоєне злочинцю доведеться провести за гратами к від семи до десяти років.

Чоловік, на якого був скоєний напад,  декілька днів знаходився у реанімаційному відділенні - медики боролись за його життя. Зараз  стан його здоров’я покращився і він продовжує лікування в одному із медичних закладів Полтави, повідомляє ВЗГ УМВС України в Полтавській області.


Наверхнаверх