logo
dollar
euro

На Полтавщині чиновник роздав землі з археологічними об’єктами

10:29 09.09.2014 eye 376

Працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Полтавській області викрили чиновника однієї з державних установ Великобагачанського району, який незаконно надавав права власності на землю і права постійного користування нею, в тому числі на умовах оренди. Сума завданих збитків державі становить більше 65 мільйонів гривень.

Чиновник роздав 75 земельних ділянок на території однієї із сільських рад Великобагачанського району,  на яких  знаходяться археологічні об’єкти – 30 курганів, які є об’єктами культурної спадщини і мають наукову та історико-культурну цінність. Про це є  висновок археологічної експертизи Центру охорони та досліджень пам’яток археології управління культури Полтавської облдержадміністрації.

Кургани були незаконно знищені та пошкоджені. Наразі  вирішується питання про накладення арешту на земельні ділянки та повернення їх у державну власність.

Посадовцю оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість). Санкцією цієї статті передбачено покарання у вигляді позбавленням волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисотп’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого. Про це повідомляє ВЗГ УМВС України у Полтавській області з посиданням на УДСБЕЗ УМВС України у Полтавській області.


Наверхнаверх