logo
dollar
euro

Сергій Тігіпко: Влада не каже про ціну, яку заплатять українці за мир

9:50 09.09.2014 eye 196

Децентралізація та розширення прав регіонів України – це те, від чого виграє уся держава. Про це заявив народний депутат, лідер "Сильної України" Сергій Тігіпко на своїй сторінці Facebook, відповідаючи на запитання дописувачів.

"Зупинити війну - це означає насамперед, що сторони перестають стріляти, що зупиняється кровопролиття і не гинуть  люди. Про те, щоб віддати територію, - і  мови не може бути. Донбас був і залишається частиною України! А децентралізація та розширення прав усіх регіонів України  - це не поступки терористам, а те, що потрібно було зробити ще в березні 2014 року. Переконаний, що від цього виграли би всі регіони та Україна в цілому", - заявив політик.

Він зазначив, що як не можна говорити про відокремлення Донбасу, так само не можна визнавати і анексію Криму.

"Україна повинна використовувати всі можливості для повернення півострова. І в першу чергу - міжнародну дипломатію та тиск міжнародної спільноти", - наголосив лідер "Сильної України".

Політик також зауважив, що, нажаль, влада не звітує перед громадянами щодо того, на які компроміси піде держава заради відновлення миру.

"Біда в тому, що ми сьогодні взагалі нічого не знаємо про переговорні  позиції України.  Ми донині не знаємо, на які компроміси піде влада у переговорному процесі з Росією. Тобто, не знаємо ціни, яку влада планує заплатити. А значить - і не знаємо найважливішого: прагне вона миру чи її влаштовує війна, на якій вона знову спробує заробити політичні дивіденди на парламентських виборах", - резюмував політик.


Наверхнаверх