logo
dollar
euro

Оприлюднені результати вивчення громадської думки про роботу Полтавського адмінсуду

14:38 08.09.2014 eye 475

У Полтавському окружному адміністративному суді з 1 по 5 вересня було проведено опитування відвідувачів суду з метою оцінки доступності правосуддя, ефективності організації роботи суду та незалежності, неупередженості суддів під час судового розгляду справ.

В анкетуванні прийняли участь 98 громадян – відвідувачів суду, різних за віком, освітою, фахом та статтю. Анкети містили 12 питань.

Прес-служба адмінсуду оприлюднила низку показників, які позитивно характеризують роботу установи.

Так, 82 респонденти (84% від загальної кількості) вважають, що умови перебування в суді є відмінними, а 11 (11%) оцінили їх на добре.

Щодо повноти, якості та доступності інформації для відвідувачів суду, то 95 % опитаних оцінили цей показник на відмінно і добре.

69% опитаних вважають організацію роботи суду відмінною, а 19% - доброю.

94% опитаних вказали, що судді ставляться до відвідувачів суду (сторін по справі) коректно та ввічливо. Майже така ж кількість опитаних (97%) відзначили коректне і ввічливе ставлення до себе працівників апарату суду.

83% респондентів вважаюь суд при огляді їхньої справи незалежним і неупередженим , 5%  – що суд скоріше був упередженим, 6% стверджують, що суд був упередженим, 2% не визначилися з відповіддю.

Щодо ефективності виконання суддями своїх функціональних обов’язків (дотримання процедур відкриття провадження у справі, забезпечення доказів, забезпечення позову), то 94% опитаних оцінили цю роботу позитивно.

58% відповіли вважають, що суд прийняв справедливе рішення, 21% відповіли скоріше так, 9% –скоріше ні, 6% – ні,  2% зазначили, що важко сказати.

98% опитаних зазначили, що їм не відомі факти корупційних дій та хабарництва суддів та працівників суду.

87% довіряють суду, в якому розглядається їх справа, а 76% довіряють судовій владі України взагалі.


Наверхнаверх