logo
dollar
euro

Молодих полтавських письменників запрошують місяць пожити в Івано-Франківську

13:49 08.09.2014 eye 266
Молодих полтавських письменників запрошують місяць пожити в Івано-Франківську

ГО "Молодіжна Мистецька Формація "Форумс" та Літературна агенція "Discursus" оголошують конкурс на осіннє покликання до Резиденції для молодих україномовних письменників "Станіславський феномен".

Протягом місяця (з 1 до 31 жовтня 2014 р.) два резидента-письменника мешкатиме в Івано-Франківську із забезпеченням харчування в місцевих арт-кафе.

Їх завдання – писати щотижневі есе, об’ємом 3-5 тисяч знаків, які оперативно будуть публікувати у місцевих виданнях. Також резиденти зустрічатимуться з франківськими письменниками і журналістами.

Заявки та супровідні матеріали на участь приймаються до 15 вересня включно на електронну скриньку [email protected] з позначкою "FENOMEN 2014 осінь" в темі листа. До участі запрошуються як прозаїки, так і поети. Умови: вік від 18 до 30 років і проживання за межами Івано-Франківської області.

Аплікаційна форма доступна до заповнення он-лайн за наступним посиланням.

Нагадаємо, що це вже четвертий подібний проект. Перша резиденція "Станіславський феномен" пройшла у липні 2013 року. З того часу учасниками цього проекту стало 6 письменників: київлянка Олена Герасим’юк та миколаївець Євген Мехеда, теребовляни Назарій Заноз та Роман Чихарівський, криворіжанка Ірина Роік та полтавець Роман Повзик.


Наверхнаверх