logo
dollar
euro

У Ворскли знову немає задач на сезон

10:43 15.12.2019 eye 252
У Ворскли знову немає задач на сезон

Президент Ворскли Олег Бабаєв оголосив, що Сачко змінив Свистуна на посту головного тренера команди

Сачко підписав контракт за системою рік плюс два. Зі штабу Свистуна залишився Анатолій Момот. Допомагати Сачку також будуть Володимир Деуль та Вадим Лазоренко. Сергій Свистун тренуватиме дубль.

38-річний Василь Сачко лише минулого сезону завершив футбольну кар'єру. За Ворсклу Василь провів 100 матчів і забив 23 голи. У 2009 році він став головним творцем перемоги полтавської команди у Кубку України, забивши єдиний гол у фінальному матчі з Шахтарем.

Нагадаємо, що до 23 років Сачко працював у міліції маленького містечка Українськ, що на Донеччині. Служив дільничним, і, як сам зізнавався, часом бігав по городах, ловив наркоманів. Василь Вікторович став 38 наставником полтавської команди в її 58-річній історії.

Полтавська команда також почала підготовку до нового чемпіонату з новачками. Серед них - кілька дублерів, які повернулися з оренди в Кремені гравці, а також Денис Дедечко. Легіонери прибудуть пізніше.

Президент Ворскли Олег Бабаєв сказав, що клуб ставить питання про посилення. Задача - створення такого ж міцного колективу, який був раніше. А головне завдання для Ворскли - грати якнайкраще.

У свою чергу новий тренер команди Василь Сачко сказав, що пропозиція очолити Ворсклу стала для нього несподіванкою. "Спочатку мені зателефонував генеральний директор клубу, потім президент і запропонували посаду головного тренера Ворскли. Ми обговорили всі цікаві для нас питання. Я подумав, потім погодився", - сказав Василь Вікторович.

Визначилися суперники і дати контрольних поєдинків полтавської Ворскли на тренувальних зборах у Словенії. Нагадаємо, що 20 червня біло-зелені візьме курс на Словенію, де в містечку Птуй пройде двотижневий збір команди.

Перший контрольний поєдинок на словенській землі Ворскла проведе з хорватською Істрою 24 червня. Трьома днями пізніше, 27 червня, біло-зелені зустрінуться зі словенським Цельє. Міцний хорватський Славен Белупо ― буде суперником ворсклян 29 червня. 30 числа відбудеться товариський матч із однією з словенських команд, а, 3 липня, у заключному контрольному поєдинку зборів ворскляни поміряються силами зі своїми старими знайомими з румунського клубу Чахлеул.


Наверхнаверх