logo
dollar
euro

У Полтаві мистецька молодь зібрали 6,5 тисяч гривень на АТО

6:44 08.09.2014 eye 449
У Полтаві мистецька молодь зібрали 6,5 тисяч гривень на АТО

Полтавці продовжують вигадувати способи, як допомогти українській армії. 7 вересня у центрі міста громадський рух "Чиста Полтава" та НМО "Magnum Opus" влаштували "Інтелектуальну барахолку".

Люди вийшли на вул. Жовтневу з усім, що вважали цікавим і, що їм було не шкода пожертвувати на благодійність. І таких добровольців виявилося чимало. Книжки, сережки, картини, глечики, портрети, намисто, кераміка і ще безліч інших цікавих речей були виставлені на продаж. Виручені кошти одразу ж були покладені у скриньку для збору коштів українській армії і будуть переведені на рахунок "Полтавського Батальйону Небайдужих".

Маленький помічник
У рамках акції пройшов майстер-клас з малювання для діток і навіть дорослих від талановитої художниці Тетяни Житченко. Майстриня також пропонувала дізнатися більше про себе за допомогою  простого психологічного тесту "Намалюй неіснуючу тварину". Полтавці та гості міста таку можливість не проґавили й активно малювали чудернацьких звірят.

Маленький учасник майстер-класу
Також біля "Львівської кав’ярні" відбулася вистава молодіжного театру "ПолТела", а представники незалежного мистецького об’єднання "Magnum Opus" читали вірші. Іринка Мисник, молода полтавська поетеса, розповідає:

Кожному з нас є що сказати. Адже література завжди відображає суспільно-політичний стан країни. Ми дуже раді допомогти.

Таня Житченко
В цей же час студенти архітектурного факультету ПолтНТУ імені Ю.Кондратюка в екстра-режимі буквально "штампували" портрети перехожих. Їхня ініціатива мала небачений успіх, іноді портрети молодим художникам доводилося малювати на подарунок прямо з фотокартки.

dCmikom9Ny8
Загалом "Інтелектуальна барахолка" зібрала 6523 грн. Загальна атмосфера вересневого дня у місті захоплювала. Цієї неділі полтавці ще раз довели, що українська нація креативна, сильна, єдина та, головне, небайдужа!

Слава Україні!

Частина Магнуму і Таня Житченко


Наверхнаверх