logo
dollar
euro

Батальйон "Лтава" отримав підтримку Міністерства оборони України

18:16 06.09.2014 eye 1039
Батальйон "Лтава" отримав підтримку Міністерства оборони України

6-ого вересня на базі Полтавського батальйону територіальної оборони "Лтава" пройшла звітно-виборча конференція обласної організації Союзу десантників України.

В ній прийняли участь: командир батальйону "Лтава", майор запасу Андрій Баранов та голова ВГО "Союз десантників України", полковник Сергій Лісовий.

В результаті конференції учасники прийняли важливі рішення щодо тісної співпраці  в питаннях організації належної бойової підготовки бійців батальйону, розробки схем укріплень та оборони важливих об`єктів на території області, допомоги щодо координації дій з керівництвом Міністерства оборони.  

Полковник Лісовий є досвідченим військовим командиром високого рангу. Він є інспектором Міністерства оборони України  з організації діяльності повітряно-десантних військ. Тож його організаційний та військовий досвід заслуговує на велику повагу. Ми домовилися про постійні контакти та всіляку підтримку з його боку щодо нашого батальйону, – наголосив Андрій Баранов.

Наразі, за його словами, в батальйоні "Лтава" триває активний організаційний процес. Відкрито мобілізаційний пункт, розпочато набір добровольців, на наступному тижні – добровольці почнуть проходити медичний огляд. Крім того – визначено місце постійної дислокації. В наявності – навчально-тренувальний центр та полігон для стрільби.  

Нагадаємо, що Батальйон територіальної оборони "Лтава"  було нещодавно створено згідно спільного  рішення ГО "Полтавський Автомайдан", Полтавського обласного відділення Спілки ветеранів Афганістану, Полтавської обласної організації "Союз десантників України" та ВГО "Ніхто крім нас".

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх