logo
dollar
euro

Полтавська міська влада наобіцяла бюджетникам "кнедликів" за спонсорські 5 млн.грн.

9:30 06.09.2014 eye 473

У другу суботу вересня в Україні відзначають День фізкультури і спорту, у першу неділю жовтня – День працівників освіти, 9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури.  

Міська влада учора в Палаці дитячої та юнацької творчості зібрала нараду працівників освіти, культури і спорту, щоб розповісти як збирається відзначати їхні професійні свята.

 Будуть і премії, і вітальні заходи. Про це розповіла заступник міського голови Світлана Порохня: "Як і медичні працівники до свого професійного свята, так і працівники освіти, культури і спорту отримають премії в розмірі 300 гривень. Причому, за розпорядженням міського голови Олександра Мамая, премію отримають абсолютно всі працівники – як закладів міського підпорядкування, так й обласного. Це більше 16 тисяч полтавців. З бюджету кошти не виділятимуться, усе – спонсорська допомога".   

На жаль, чиновниця не розповіла, що за спонсори готові викласти на "придумки" пана Мамая і його команди, як мінімум, 5 мільйонів гривень тільки на премії.  А ще ж пані Порохня пообіцяла на кожне з трьох професійних свят гарні концертними програмами і  сертифікати на отримання житла. Пона розповіла, що за ініціативи міськвиконкому під багатоквартирний житловий будинок реконструюється частина гуртожитку по вул. Маршала Бірюзова, 94. Частина квартир одно та двокімнатних квартир, частину з нададуть бюджетникам.  

На жаль, усі ці концертно- преміальні "кнедлики" в нелегкий для держави час в занедбаному місті, виглядають чимось цинічно-недоречним, PR-ним. Тим більше, якось негарно всіляко виділяти представників одних професій і нехтувати іншими. Нагадаємо, цього року пан Мамай жодним чином не поздоровив зі святом журналістів.  

Що ж до квартир,  то забезпечення ними полтавців згідно діючого законодавства не є заслугою влади. Це її обов’язок.   

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх