logo
dollar
euro

У Міндоходу Полтавщини роздавали подарунки підприємцям

7:52 05.09.2014 eye 325
У Міндоходу Полтавщини роздавали подарунки підприємцям

Із нагоди Дня підприємця, яке щорічно відзначається в Україні в першу неділю вересня, в обласній державній адміністрації відбулося урочисте нагородження кращих представників бізнесових кіл.

Виступаючи перед присутніми перший заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло та заступник голови обласної ради Володимир Микійчук високо оцінили роль представників малого та середнього бізнесу в житті країни. "Ви сумлінно сплачуєте податки, підтримуєте соціальні програми і, врешті – решт, створюєте робочі місця в регіоні" – зазначив Олег Пругло. І це великий об’єм роботи, адже на сьогодні на Полтавщині налічується 9,5 тис. малих підприємств та 583 – середніх, на яких, відповідно, працюють 55 тисяч та 110 тисяч громадян.

Виконуючий обов’язки начальника Головного управління Міндоходів Полтавщини Василь Храмов теж високо оцінив громадянську та соціальну позицію бізнесу, їх розуміння ситуації в Україні та сумлінне ставлення до виконання своїх зобов’язань перед державою. "На таких як Ви, відданих своїй справі та свідомих платниках податків, і тримається українська економіка! Особливо в період реформ та нестабільної соціально – політичної ситуації. Відлагоджений ритм функціонування бізнесу, пошук нових форм і методів роботи, висока податкова та митна культура – це ті основні фактори, які приводять в наш час до успіху" – зазначив очільник ГУ Міндоходів області.

Не обійшлося на зустрічі і без нагород. Так, зокрема, за значний внесок в наповнення бюджетів усіх рівнів, своєчасну сплату податків у повному обсязі, сумлінну і самовіддану працю в партнерстві з територіальними органами Міндоходів подяками Головного управління Міндоходів у Полтавській області відзначено приватне ремонтно - будівельне підприємство "Кремінь" (м. Комсомольськ), фізичні особи – підприємці Іван Короленко (м. Полтава), Володимир Безштанько (м. Кременчук), Микола Тютюнник (м. Лубни), Василь Венгровський (Полтавський район).


Наверхнаверх