logo
dollar
euro

Санітарна рота, відправлена з Полтавщини на схід, потребує допомоги

14:53 04.09.2014 eye 1226

Сьогодні, 4 вересня, на засіданні постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення розглядали внесення змін до регіональної Програми "Територіальна оборона" на 2014 рік.

Зокрема обговорили повідомлення директора Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Корнієнко по допомогу  переселенцям та учасникам АТО.

318 переселенців з тимчасово окупованої території України та зони АТО, які сьогодні проживають на Полтавщини, отримали матеріальну допомогу на загальну суму 238 тис. грн., 30 пораненим військовослужбовцям надано допомогу від 2 до 15 тис. грн., 14 членам сімей загиблих військовослужбовців виплачено по 25 тис. грн. Загальна сума допомоги склала 850 тис. грн. Утім, потребують допомоги сім’ї 8 загиблих військовослужбовців, 6 поранених, подано на розгляд 25 заяв переселенців.

Гголова комісії Анатолій Олійник наголосив, що  допомога з обласного бюджету має надаватися: по-перше, сім’ям загиблих героїв; по-друге, пораненим учасникам АТО; по-третє, переселенцям - дітям, жінкам, інвалідам. Комісія підтримала звернення Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації про виділення 1 млн. грн. на ці цілі.

Депутат Юрій Цомартов повідомив, що командування санітарної роти, яка сформована в області та перебуває в зоні АТО,  прохає про надання термінової допомоги підрозділу запчастинами до санітарних автомобілів, спецодягом та засобами зв’язку.

Були розглянуті й інші питання.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх