logo
dollar
euro

Двоє полтавців потрапили у тринадцятку кращих молодих поетів України

12:23 04.09.2014 eye 290
Двоє полтавців потрапили у тринадцятку кращих молодих поетів України

13 вересня у Львові визначиться переможець "Молодої Республіки Поетів". Шанси, що це буде представник Полтави – 1:6,5.

3 вересня організатори Міжнародного літературного фестивалю "Форум видавців" опублікували шорт-ліст "Молодої Республіки Поетів". Серед 13 фіналістів - двоє полтавців. Це учасники незалежного мистецького об’єднання "Magnum Opus" – Анна Ютченко і Роман Повзик. Вони і позмагаються з іншими одинадцятьма письменниками за звання кращого молодого поета України.

Анна Ютченко

Роман Повзик
Фіналістів визначило компетентне поетичне журі: Мирослав Лаюк, Галина Крук та Василь Карп'юк. Серед 147 заявок на конкурс журі обрало 13 лауреатів, хоча планувалося 10. Перебір стався через те, що четверо з них набрало однакову кількість балів.

Крім Полтави, п’ятеро поетів представляє Київ, двоє – Львів, по одному представнику мають Рівне, Тернопіль і Житомир.

Таким чином, це рішення можна вважати своєрідним визнанням полтавської молодої літератури в масштабах України. До цього з Полтави у фіналісти проходила лише поетеса Ніка Новікова (Колонюк) у 2010 та 2011 роках.

Довідка: "Молода Республіка Поетів" — це літературний проект, що гуртує творчу молодь зі всієї України, надаючи їй унікальну можливість читати власні вірші перед широкою аудиторією і видавати книжки. Конкурс відбувається щороку з 15 червня до закінчення Львівського міжнародного літературного фестивалю, в рамках "Форуму видавців". Ініціатор дійства — перекладач, літературний менеджер, поет та критик Ілля Стронґовський. "МРП" відкриває незнані імена, допомагає молодим авторам знайти своїх слухачів, читачів і видавців.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх