logo
dollar
euro

Бійці батальйону "Полтава" можуть потрапити в оточення

9:37 04.09.2014 eye 1391

Таке повідомлення з’явилось ще вчора вранці в Фейсбук-групі "В Полтаве":

"Через кілька годин бійці батальйону Полтава можуть потрапити в котел. Кільце навколо Нижньої Кринки, де вони дислокоються разом з десантниками змикається. Шлях відступу тільки через Дебальцево. У ці хвилини там запеклі бої. Серед полтавців вже є поранені. Нижню Кринку вже кілька днів без передиху обстрілюють росіяни. Вчора "Полтава" отримала команду відходити. Але через кілька годин команду відмінили".

Сьогодні зранку в групі повідомлялось , що команду на відхід "Полтава" з штабу АТО не отримала. "За ніч їх 13 разів обстріляли з Градів, мінометів, вчора притул до них підходили танки. Не отримавши за вчорашній день підтримки з штабу, керівник групи - заступник командира, капітан міліції Дмитро Кошкалда - прийняв рішення виводити бійців. Сам він, та половина з групи (добровольці) - залишаються на місці. Шлях для відступу ще є. Кільце звужується".

На жаль, маємо підстави непокоїтись. Прес-центр АТО повідомляє: "За минулу ніч підрозділи сил АТО вели активні бойові дії в результаті яких було знищено понад 120 бойовиків. Разом з тим значно збільшилась кількість обстрілів наших позицій з території Російської Федерації. Зокрема росіяни з застосуванням систем "Смерч" обстріляли позиції наших військ неподалік населених пунктів Весела Гора, ВАЛУЙСЬКЕ, ДМІТРОВКА.  Тричі з застосуванням систем "Смерч" було обстріляно позиції Українських піхотинців неподалік населеного пункту Побєда. Крім цього з установок БМ21 "Град" та мінометів було обстріляно позиції та блокпости сил АТО поблизу населених пунктів ПЛОТИНА, КРАСНОТАЛІВКА, НІКІТІНО, ЗОЛОТЕ, ДЕБАЛЬЦЕВЕ, ФАЩІВКА, СТЕПОВИЙ".

Отже, гаряче там, де знаходяться наші хлопці. На сайті УМВС в Полтавській області про становище "Полтави" - ні слова, тільки про успіхи в роботі правоохоронців.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх