logo
dollar
euro

У Полтавщини з’явиться батальйон територіальної оборони "Лтава"

6:22 04.09.2014 eye 467
У Полтавщини з’явиться батальйон територіальної оборони "Лтава"

3 вересня відбулася прес-конференція голови обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану Юрія Цомартова та голови ГО "Полтавський Автомайдан" Андрія Баранова з приводу утворення батальйону територіальної оборони "Лтава".

Юрій Цомартов представив Андрія Баранова, колишнього військового й ініціатора цієї ідеї як командира батальйону, який тепер нестиме відповідальність за мир і спокій в області. Андрій Павлович у свою чергу розповів про необхідність створення такого військового формування.

Батальйон "Лтава" буде складатися з добровольців, які пройдуть військові навчання і охоронятимуть спокій нашої області від можливих проявів агресії проросійських сил.

- Нам потрібно бути готовими до всього, і я можу впевнено заявити: "Я готовий захищати Полтавщину, я готовий захищати Україну!". І кожен чоловік, що живе на цій землі, має бути готовим до боротьби за свою домівку, – сказав Андрій Баранов.

За його словами, завершується вирішення юридичних і організаційних питань по батальйону.

- Ми є тим форпостом, за яким починаються Харківська, Луганська, Донецька області. І тому я із впевненістю кажу, що Полтавська область разом із Дніпропетровською і Запорізькою стане щитом, який захистить Україну від агресивної російської армії, – сказав Андрій Баранов.
  
Тому батальйон територіальної оборони "Лтава" розпочинає свою роботу від сьогодні.


Наверхнаверх