logo
dollar
euro

Полтавська обласна рада оголошує конкурс "Від студентського самоврядування – до самоврядування громад"

6:38 10.12.2019 eye 1045

Обласна рада оголошує прийом матеріалів на щорічний конкурс студентських наукових робіт "Від студентського самоврядування – до самоврядування громад", запроваджений з метою сприяння суспільним ініціативам студентської молоді, її залучення до життя територіальних громад області, - інформує прес-служба обласної ради.

До участі у конкурсі запрошуються студенти вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації Полтавської області (окремі автори чи авторські колективи).

На конкурс подаються роботи, що містять науково-теоретичні і науково-практичні дослідження з проблем місцевого самоврядування та побудови громадянського суспільства.

Робота обсягом до сорока друкованих аркушів (формат А-4) подається  в обласну раду (вул. Жовтнева, 45), кімнати 423, 424 до 15 жовтня. До неї додаються: електронний варіант наукової роботи, довідка про навчання з навчального закладу, копія паспорту та ідентифікаційний код автора (співавторів), контактні телефони.

Журі конкурсу визначає переможців. Перша премія – 1500 гривень, друга премія – 1000 гривень, третя премія – 500 гривень.

Нагородження лауреатів конкурсу відбудеться у грудні місяці на урочистостях до Дня місцевого самоврядування.

Телефон для довідок: 7-36-54.


Наверхнаверх