logo
dollar
euro

Полтавщина фінансуватиме не лише батальйон тероборони, а й інші військові частини, сформовані в області

12:19 29.08.2014 eye 617
Полтавщина фінансуватиме не лише батальйон тероборони, а й інші військові частини, сформовані в області

Про це говорили 28 серпня на спільному засідання президії обласної ради та постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном. Під час засідання розглядали проекти рішень двадцять четвертої сесії обласної ради.

Зокрема, депутати підтримали внесення змін до регіональної програми "Територіальна оборона" на 2014 рік, які передбачають фінансування потреб не лише батальйону територіальної оборони Полтавщини, а й інших військових частин, які сформовані в області для виконання завдань АТО. З метою прискорення прийняття рішення підготовлено спільне розпорядження голови облдержадміністрації та виконуючого обов’язки голови обласної ради, яке буде внесено на затвердження сесією обласної ради.

Комісія також погодила виділення з обласного бюджету 12 млн. грн. на першочергові потреби обласних лікувальних закладів; 1 млн. грн. - для надання матеріальної допомоги  вимушеним переселенцям, потерпілим бійцям АТО та сімей загиблих при виконанні обов’язків військової служби.

У засіданні, на якому головував Валерій Пархоменка взяли участь виконуючий обов’язки голови обласної ради, перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, голова облдержадміністрації Віктор Бугайчук, заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, керівники структурних підрозділів обласної ради та облдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, представники громадських організацій.


Наверхнаверх