logo
dollar
euro

Затримали шахрайок, які ошукували полтавців, обіцяючи знайти роботу

11:16 29.08.2014 eye 351

Протягом двох місяців до міліції міста Полтави надходили заяви від ошуканих громадян, котрі, заплативши  1000 гривень, обіцяні послуги з працевлаштування та пошуку житла  так і не отримали або інформація, котра була надана, не відповідала дійсності.

Збентежені полтавці вимагали повернення грошей, проте "інформаторки" розводили руками та пояснювали, що їхня частина угоди виконана: "інформаційні послуги надано". Невдоволених клієнтів, котрі намагалися вивести жінок на чисту воду, "позбувалися" за допомогою кремезних чолов’яг з приватних охоронних структур.

Таким чином понад 50 полтавців стали жертвами двох шахрайок, котрі  дурили людей, пропонуючи інформаційні послуги з пошуку житла та  роботи. Серед потерпілих є й люди похилого віку, з котрих "інформаційні" шахрайки не гребували брати 1000 гривень, обіцяючи підібрати  квартири, або 400-750 гривень за пошук додаткової роботи.

Офіс шахрайок був у Полтаві на вул.Панянка, 75а. Дурили подтавців двоє 24-річних дівчат з Вінницької та Донецької областей. Правоохоронцям Ленінського райвідділу міліції вдалося затримати шахрайок на гарячому. Проте свою причетність до протиправної діяльності дівчата категорично заперечують.

Наразі слідчими Ленінського райвідділу міліції розпочато кримінальне провадження за ознаками частини 2 статі 190 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене групою осіб).

шахрайкам загрожує штраф від 850 до 1700 гривень, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років, повідомляє ВЗГ УМВС України в Полтавській області.


Наверхнаверх