logo
dollar
euro

Полтавщина за два тижні розпочне жнива

12:05 11.06.2013 eye 331
Полтавщина за два тижні розпочне жнива

Очікується, що жнива на Полтавщині розпочнуться за два тижні. Наразі ж сільгоспвиробники вже підготували до жнив 97% комбайнів та продовжують накопичувати необхідні паливно-мастильні ресурси, аби завершити жнива у стислі терміни.

Про це йшлося під час візиту міністра аграрної політики та продовольства Миколи Присяжнюка до Полтавської області у вівторок, повідомяє УКРІНФОРМ.

«Аграрії області продовжують накопичувати необхідні паливно-мастильні матеріали, аби завершити роботи в оптимальні агротехнічні строки. Що ж до ємностей зберігання зерна, то на сьогодні вже підготовлено 74 елеваторних комплекси», - інформує профільне міністерство.

Як зазначається, міністру представили сорти зернових та кормових культур селекції науковців Полтавської державної аграрної академії та Інституту свинарства та агропромислового виробництва НААН України. Так, саме сортами кормових культур, виведених полтавськими науковцями, засівають більшість площ області, що сприятиме зростанню продуктивності у тваринництві.

Урядовець також ознайомився з результатами Програми розвитку сільських територій у Полтавській області, зокрема, - сільгоспкооперації, що передбачено ініціативою «Рідне село».


Наверхнаверх