logo
dollar
euro

Основи здорового харчування 
закладаються в ранньому дитинстві

19:16 23.08.2014 eye 285

Дослідження, проведене вченими з Технологічного Університету Квінсленда, показало: дитячий раціон харчування істотно впливає на майбутні переваги в їжі.

Якщо батьки годували дитину здоровою їжею, то в неї значно знижувався ризик ожиріння та інших проблем, пов’язаних з вагою. У своєму дослідженні вчені проаналізували раціон дітей у віці від 12 до 16 місяців.

"У ранньому дитинстві формуються довгострокові смакові уподобання. Однак у цьому віці діти часто хочуть проявити самостійність і незалежність, і бувають нерозбірливими в їжі", - зазначає автор дослідження Ребекка Бірн.

Науковці рекомендують батькам включати до раціону харчування дітей продукти, які містять якомога більше поживних речовин. Ребекка Бірн зауважує: поширеною проблемою в ранньому дитинстві є дефіцит заліза. Хоча раціон багатьох учасників дослідження і був різноманітним, кількість м’яса у ньому була недостатньою. Майже всі діти їли продукти, вживання яких у такому віці вчені визнали непотрібним. До таких продуктів належить, наприклад, солодке печиво.


Наверхнаверх