logo
dollar
euro

Вихованці Кременчуцької виховної колонії виготовили вітальні листівки бійцям АТО

13:19 22.08.2014 eye 3902
Вихованці Кременчуцької виховної колонії виготовили вітальні листівки бійцям АТО

Напередодні Дня Незалежності України - вихованці Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області виготовили вітальні листівки та написали листи українським бійцям, що перебувають в зоні АТО.

Щоб зміцнити бойовий дух та показати своє захоплення українськими військовими – підлітки створили для них синьо-жовті прапори, сонце, голубів, різнокольорові веселки. У кожному малюнку - власне бачення миру та побажання солдатам повернутися додому живими і здоровими.      

IMG_0022 (11)    
Теплі та чуйні листи, написані юнаками, сповнені любов’ю та вдячністю до національних героїв за захист рідних домівок та осель, за мужність і стійкість в обороні за незалежність і єдність України. 

IMG_0023 (12)
Всім хлопцям на передовій потрібна увага, добре слово, повага і любов небайдужих людей. Малюнки та листи вихованців на підтримку військовослужбовців сприятимуть підтримці  їх моральних, психологічних і духовних сил, - зазначив начальник виховної колонії Юрій Величко. Про це повідомляє прес-служба управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області.


Наверхнаверх