logo
dollar
euro

У Полтаві небайдужі люди врятували понівеченого сокола

9:43 09.12.2019 eye 1205
У Полтаві небайдужі люди врятували понівеченого сокола

21 серпня, вирушаючи додому студенти-волонтери Полтавської обласної благодійної організації "Асоціація паліативної та хоспісної допомоги", в мікрорайоні "Левада", поруч із баками зі сміттям почули шурхіт. Підійшовши ближче побачили в траві птаха. Птах виявився соколом, яких залишилось не так багато в Україні, був ледве притомний та дуже понівечений.

Не знаючи, що й робити, волонтери зателефонували до директора Полтавської обласної благодійної організації "Асоціація паліативної та хоспісної допомоги" Валерія Завгороднього, який приїхав автівкою упродовж 10 хвилин. Взявши птаха, Валерій Завгородній, негайно відвіз його до Полтавської державної міської лікарні ветеринарної медицини, перед цим зателефонувавши в лікарню попрохав прийняти його без черги.

фото птаха 3
Ветеринарний лікар надав птахові посильну допомогу, порадив, які ліки потрібно купити для лікування та зазначив, що птах потребує лікування на дому. Валерій Завгородній – відомий в місті благодійник купив необхідні ліки та взяв птаха додому до остаточного виздоровлення.

Валерій Завгородній вражений тим, як "люди", якщо їх можна так назвати познущалися над птахом, та ще й у людному місці й ніхто при цьому нічого не бачив та не чув…

фото птаха1
Соколи (лат. Falco) - рід хижих птахів сімейства соколиних, широко поширених в світі. Наукова назва Falco є похідним від латинського слова "falx" ("серп") і підкреслює серпообразную форму крил у польоті. Соколи залишили багату спадщину в багатьох світових культурах, в тому числі й на Україні.


Наверхнаверх