logo
dollar
euro

Денис Семенов: Створення професійної армії - рішення, що відповідає інтересам держави і громадян

20:35 21.08.2014 eye 296
Денис Семенов: Створення професійної армії - рішення, що відповідає інтересам держави і громадян

В інтересах держави - боєздатна, сучасна і мотивована армія, в інтересах громадян - припинення "мобілізації наосліп", що відправляє в зону АТО вчорашніх школярів і багатодітних батьків.

Про це сказав координатор міжрегіональної експертної мережі "Україна 3.0." Денис Семенов.

"На відміну від всіх опонентів у владі, Тігіпко вважає, що почати створення професійної армії необхідно саме зараз, не відкладаючи на "після війни". Як економічний експерт, він знає: екіпірувати 50 тисяч солдатів і платити їм хоча б 12-15 тисяч гривень на місяць для держбюджету не така вже велика сума: навіть якщо це мільярд доларів на рік, такі гроші в бюджеті вже є", - вважає експерт.

На його думку, таким чином держава може найняти для служби в зоні АТО 50 тис. боєздатних бійців, які пройшли досвід різних локальних війн, що не тільки врятує життя тисячам призовників у віці 18-20 років, але і підвищити результативність військових операцій, скоротить війну.

"Крім того, запропонований Тігіпко варіант фактично дає відповідь на питання, який все частіше задають в суспільстві - "що робити з добровольчими батальйонами після війни". Вони можуть і повинні стати основою, професійної української армії, аналогічно ізраїльському цахалу. Тим самим держава зможе запобігти криміналізацію ветеранів АТО, і радикально оновити збройні сили", - додав Д.Семенов.

FORUM

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх